Chevron-KT
Локація: Київ, Україна
Площа: 87 м.кв
Рік: 2019
Бюджет: 750-850 $/м.кв.
Команда: Аліна та Олексій Ковальови, Артем Пазенко, Олексій Глущенко
Початкове планування від забудовника дуже вдале - правильно відокремлена приватна зона (спальні та санвузли) та загальна зона (передпокій, кухня та вітальня). Тому в цілому нічого не змінювали, найбільшою зміною стало приєднання лоджії, за рахунок цього кухня-вітальня стала набагато більшою. Тут зручно буде проводити час всією родиною, спілкуватися і приймати гостей.

У вітальні центром став красень-диван синього кольору. Його спинки - подушки мобільні, їх можна переставляти, налаштовуючи зручне положення "під себе", а форма йде в ногу з останніми трендами дизайну.

Яскрава та незвичайна плитка "ялинка" стала головним акцентом у зоні кухні. На контрасті з нею для самих меблів ми вибрали прості та лаконічні фасади сірого та світло-блакитного кольору.

Незвичайне розташування самих кухонних меблів: бічну частину (високі шафи) та центральну (основну робочу поверхню) ми повністю розділили - кухня стала виглядати просторо і не затиснуто. А в містку колону помістилася не тільки вся необхідна кухонна техніка (холодильник, духовка, посудомийка), але навіть пральна та сушильна машини, фільтри та бойлер.
План квартиры
Локація: Київ, Україна
Площа: 87 м.кв
Рік: 2019
Бюджет: 750-850 $/м.кв.