Ми віримо в те, що будинок – це місце сили та енергії. Естетика та краса в ньому також важливі, як і функція – разом вони наповнюють та створюють комфорт та якість життя.
Дизайн-бюро DVOETOCHIE
архітектурне проектування
дизайн інтер'єру вашого будинку
наші роботи
Локація: Київ, Україна.
Площа: 90 м.кв.
Рік: 2021.
Локація: Київ, Україна.
Площа: 125 м.кв.
Рік: 2021.
Локація: Лісники, Україна.
Площа: 350 м.кв.
Рік: 2021.
Наші послуги
Дизайн-проект
Це перший крок на шляху реалізації. Він дає розуміння як виглядатиме майбутній об'єкт, скільки коштуватиме і які завдання слід виконати, щоб його реалізувати.

Вартість: від 35$/м.кв.
Термін: 2,5-3 місяці.
Детальніше
Авторський супровід
Це допомога від автора проекту в реалізації на етапі будівництва. Мета — максимально достовірно реалізувати задумане за розумні гроші та чітко обумовлені терміни.

Вартість: 350-400$/місяць.
Термін: близько 6 місяців.
Детальніше

Архітектурний проект котеджу

Допомагаємо створити концепцію майбутнього будинку із необхідною технічною документацією. Працюємо у два етапи: ескізний проект та робочий.

Вартість: від 25$/двостадійне проектування.
Детальніше
Декорування
Підбір та наповнення інтер'єру елементами декору (текстиль, штори, картини, озеленення тощо) відповідно до затвердженого бюджету та стилістики.

Вартість: договірна, залежно від завдань проекту.
Термін: 2-4 тижні.
Детальніше
Консультування при купівлі нерухомості
Аналіз «плюсів» та «мінусів» ваших варіантів, допомога з ухваленням рішення. Робимо варіанти перепланування з розміщенням меблів.

Вартість: від 500$ (при порівнянні двох об'єктів).
Детальніше
відгуки
Найкраща команда! Наше звернення до вас і вкладення в дизайн квартири було єдиним правильним рішенням. Творчих успіхів вам! І до речі, переробка дитячої за оновленою версією майже закінчена) надішлю фотозвіт)
Цього місяця відзначили 2 роки у нашій квартирі, досі любимо в ній все! Дякую вам за це.
Дякуємо Олексію та його команді за реалізацію проекту! Було почуто всі наші бажання та враховано побажання щодо перепланування, озвучено деталі, які нам треба буде врахувати при втіленні ремонту в життя! Ще раз дякую і рекомендуємо Dvoetochie як чудову команду!

Олег Афанасьєв

Дякуємо команді Dvoetochie за розроблений проект. Було почуто всі побажання та запропоновано кілька варіантів реалізації. Найбільше сподобався варіант перепланування, який дозволив максимально ефективно використати простір квартири.

Оксана Беженар

1. професіоналізм
2. відмінний смак
3. максимально точні креслення у проекті (що суттєво полегшують роботу будівельників) Найважливіший пункт! Ви такого ніде не знайдете (перевірено особистим досвідом)
4. знання матеріалів та їх характеристик
5. абсолютне порозуміння із замовником
6. у всіх проектах є ДУША
7. ДУЖЕ КРУТІ!

Вікторія Артюшова

Працювати з Олексієм, Аліною та Артемом було комфортно. Сподобалося те, що наші ідеї та побажання не відкидалися та не критикувалися одразу. Пропонувалися альтернативні варіанти і уже на основі порівняння, враховуючи ергономіку та дизай можна було зробити найбільш вдалий вибір. Також приємно те, що вклалися в термін який обіцяли, адже для нас це дуже важливо. Вчора отримали наш дизайн-проект, тепер залишилося тільки втілити в життя за допомогою будівельників та під наглядом Dvoetochie. Ми - РЕКОМЕНДУЄМО!

Андрій Поданенко

Дякуємо Дизайн Студії Dvoetochie та виробнику меблів "Жако" за чудову книжкову поличку на додаток до атмосфери, створеної в нашому будинку.
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити ваш проект.
Переважний спосіб звязку: